Перейти до основного вмісту
Марчук Олександр Танасійович
кандидат філософських наук
асистент кафедри філософії та культурології

Науковий профіль в Scopus:

Науковий профіль в Google Scholar:

ORCID:

Досвід роботи:

Жовтень 2020 – дотепер

асистент кафедри філософії та культурології філологічного факультету

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чернівці

за сумісництвом; до, а також після завершення роботи над науковим проєктом: основне місце роботи

лютий 2021 - грудень 2023

старший науковий співробітник науково-дослідного відділу в рамках виконання проєкту

наукової роботи молодих вчених, що виконувався за рахунок коштів загального фонду державного бюджету під егідою Міністерства освіти і науки України (номер державної реєстрації 71.801).

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чернівці

основне місце роботи

жовтень 2019 - серпень 2020

заступник декана з навчально-виховної роботи філософсько-теологічного факультету

(відповідно до наказу ректора від 7.10.2019 р.)

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чернівці

вересень 2018 - жовтень 2020

асистент кафедри культурології, релігієзнавства та теології філософсько-теологічного факультету

Чернівецький національний університет імені Юрія

Федьковича, Чернівці

основне місце роботи

січень 2012 - червень 2019

викладач філософії

Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету, Чернівці

за сумісництвом

вересень 2012 - серпень 2018

асистент богословського відділення при філософсько-теологічному факультеті ЧНУ ім.Ю.Федьковича

основне місце роботи

 

Загальний стаж викладацької роботи - 12 років

 

ОСВІТА І КВАЛІФІКАЦІЇ

листопад 2016 - червень 2017

Кандидат філософських наук (Ph.D.)

09.00.11 – релігієзнавство (філософські науки),

Тема дисертації: "Концепція духовного здоров'я в антропології східної патристики"

Диплом кандидата наук.

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Київ

24 травня 2017 року відбувся захист.

 листопад 2012 - листопад 2016

Аспірантура

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чернівці

заочна форма навчання

вересень 2014 - червень 2015

Магістр богослов'я, викладач філософських та богословських дисциплін;

Національний університет "Острозька академія", Острог

заочна форма навчання

вересень 2010 - червень 2012

Магістр богослов'я, викладач-дослідник православного богослов’я;

Богословське відділення при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, Чернівці

(Свідоцтво Міністерства освіти і науки України про державне визнання документа про вищу духовну освіту ВДО № 0000080 від 15 грудня 2016 року)

денна форма навчання

вересень 2010 - червень 2011

Магістр релігієзнавства, з відзнакою;

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чернівці

заочна форма навчання

 вересень 2006 - червень 2010

Бакалавр філософії, з відзнакою;

Чернівецький національний університет імені Юрія

Федьковича, Чернівці

заочна форма навчання

 вересень 2006 - червень 2010

Бакалавр богослов'я, викладач богословсько-релігієзнавчих дисциплін;

Богословське відділення при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, Чернівці

(Свідоцтво Міністерства освіти і науки України про державне визнання документа про вищу духовну освіту ВДО № 0000079 від 15 грудня 2016 року)

денна форма навчання

вересень 2004 – червень 2006

Атестат про повну загальну середню освіту, відзнакою,

Нагороджений золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»;

Банилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області

Денна форма навчання

вересень 1995 – червень 2004

Свідоцтво про базову загальну середню освіту, з відзнакою

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Банилів Вижницького району Чернівецької області

Денна форма навчання

 Відзнаки та нагороди:

-    Лауреат премії Чернівецької міської ради І ступеня (2008 р.);

- Удостоєний відзнаки Міністерства освіти і науки України та нагороджений цінним подарунком – годинником Прем’єр-міністра України (2009 р.);

- Володар ГРАН ПРІ міжвузівського конкурсу виконавців українських естрадних та народних пісень „Живиця” імені Назарія Яремчука (2011 р.).

- Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджений подякою за вагомий внесок у розвиток освіти і науки, активну участь у культурно-мистецькому житті області (2019 р.).

 Деякі нагороди у складі вокального ансамблю „Менестрель”: 

Переможці обласного фестивалю творчості ,,Чисті роси” – І місце (2008 р.); лауреати обласного фестивалю-конкурсу „Рідна пісня” – І місце (2009 р.); переможці обласного фестивалю творчості ,,Чисті роси” серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації – І місце в номінації ,,Вокальне мистецтво” (2016 р.). В рамках ХXVIII фестивалю «Міколовські Дні Музики» (Mikołowskie Dni Muzyki (ПОЛЬЩА) 19.05.2018 – 9.06.2018), на запрошення організаторів заходу, аматорський вокальний ансамбль «Менестрель» дав два концерти перед слухачами міст – Міколова (Mikołow) та Забже (Zabrze). http://surl.li/qyoof. А також участь у багатьох інших мистецьких заходах близького зарубіжжя.

Досвід у сфері забезпечення якості вищої освіти, співпраці із національними та міжнародними інституціями у сфері вищої освіти, освітньо-мистецькими проєктами.

2008 р. – 2010 р. - учасник спільного проекту у рамках PHARE і Євросоюзу з Ботошанською духовною семінарією імені св. Георгія (Румунія) у рамках транскордонного співробітництва з проблеми ,,Традиції, мистецтво, виховання – європейські цінності – цінності без кордонів” .

Досвід закордонного викладання, стажування та навчання.

Учасник Балтійського фестивалю науки у рамках міжнародного міжвузівського співробітництва студентів та викладачів Поморської академії (м. Слупськ, Польща) та Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича.

Учасник багатьох студентсько-викладацьких контактних груп спіробітництва, культурно-мистецьких заходів, із налагодження співпраці між ЧНУ ім.Ю.Федьковича та університету «Штефан Чел Маре» м.Сучави (Румунія).

Досвід просвітницької, організаційної, благодійної та мистецько зорієнтованої роботи.

11 лютого 2020 р. – Ініціатор, креативний розробник відзначення першого в історії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, та, загалом, в українській богословській освіті «Дня православного богослов’я» http://surl.li/qynxl  http://surl.li/qynxs

11 жовтня 2018 р. – Ініціатор та ідейний натхненник відновлення діяльності студентського науково-просвітницького і благодійницького товариства «Academia Ortodoxa», яке діяло на теологічному греко-православному факультеті з 1884 р. аж до остаточної його ліквідації в 1944 р. (з приходом радянської влади). http://surl.li/qynho .

2007 р. – 2018 р. – Співзасновник Чернівецької обласної молодіжної громадської організації ,,Молодіжний рух Православна Буковина” http://surl.li/qynfd .

Багаторазовий учасник теле- і радіопрограм Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії.

Учасник Всеукраїнських з'їздів православної молоді.

Починаючи з 2007 р. і дотепер – учасник вокального ансамблю «Менестрель». Ансамбль є багаторазовим переможцем загально-університетських, міжвузівських, міських, обласних і всеукраїнських пісенно-музичних конкурсів та вернісажів, фестивалів духовної та класичної музики. Його голоси лунають і закордоном, зокрема в Болгарії, Польщі, Румунії та ін. http://surl.li/qyonk

2008 по 2023 рр. – Ініціатор, активний учасник в організації та проведенні щорічних благодійних проєктів до Дня святого Миколая Чудотворця: «Святий Миколай спішить до кожної дитини», «Від Миколая до Різдва благодійності пора»  для сиріт, дітей та дорослих із вадами психічного та фізичного розвитку, людей похилого віку, які перебувають за межею бідності міста Чернівці та області. Організація та надання адресної допомоги для родин, які перебувають в особливо скрутному матеріальному становищі із невиїзними дітьми-інвалідами міста Чернівці та Чернівецької області, а також малозабезпечених дітей багатьох регіонів України.

Грудень 2019 – Налагодив співпрацю та зініціював зустріч із головним лікарем та провідними спеціалістами Чернівецького обласного центру служби крові Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації (в рамках реалізації проєктів з біомедичного волонтерства), які вперше в історії відновленого філософсько-теологічного факультету провели День донора філософсько-теологічного факультету, за результатами зустрічі було також зініційовано акцію для дітей з онкогематологією «Від Миколая до Різдва стань донором – врятуй життя».

Грудень 2019 – січень 2020 – Зініціював зустріч з очільниками Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України в актуальному тематичному руслі: «Перспективи зміцнення волонтерства на Буковині, посилення міжнародного молодіжного волонтерського потенціалу в рамках реалізації австрійсько-українського проєкту Червоного Хреста (Нижня Австрія – Україна)»

В результаті проведеної зустрічі було укладено відповідні домовленості щодо налагодженням перспектив участі (безпосереднього долучення) студентів філософсько-теологічного факультету (в канікулярний період та вільний від навчання час) до міжнародного волонтерського досвіду роботи червонохрестівців Нижньої Австрії).

Досвід і професійні досягнення у науковій діяльності.

Грудень 2020 – грудень 2023 р. - Успішна розробка та перемога у конкурсі проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 04 грудня 2020 року № 1537). Проєкт на тему: «Соціальна функціональність релігії в умовах масштабних небезпек: ідейно-теоретичний та практичний виміри» за результатами експертизи здобув високу оцінку та віднесений до робіт високого науково-практичного рівня.

У межах проєкту апробовані та впроваджені авторські силабуси двох спецкурсів: «Основи клінічної душпастирської опіки» (довідка про впровадження в навчальний процес Хмельницького економіко-правового коледжу ПрАТ "ВНЗ "МАУП") та «Клінічна душпастирська опіка в умовах масштабних небезпек» (довідки про впровадження в навчальний процес Львівської православної богословської академії та Івано-Франківським богословським інститутом імені преподобного Феодосія Манявського).  http://surl.li/rboaz

Автор понад 40 наукових і науково-популярних публікацій, зокрема, статей, що індексуються в наукометричних базах даних – Scopus, Index Copernicus, в тому числі – колективних монографіях. Учасник більше 20 міжнародних науково-практичних конференцій.

 

Олександр Марчук, Микола Шкрібляк. Резиденція митрополитів Буковини і Далматії як пам’ятка сакральної архітектури та джерело духовного буття // Феномен культури у гуманітарному дискурсі: колективна монографія / За заг. наук. ред. проф., член‑кор. НАПН України Балуха В.О. Чернівці: Чернівецький нац. ун‑т, 2020. С.349‑375 http://surl.li/lzyia

Марчук О.Т. Ґенеза історичного досвіду становлення агіотерапії в наукових розробках Томіслава Іванчіча // Філософсько‑богословська спадщина мислителів XVII‑XX ст.: колект.монографія / за ред. В.О. Балуха. Чернівці: Чернівецький нац. ун‑т, 2013. С.98Філософсько-теологічний факультет: історія та сучасність (1875-1940, 1993-2013 рр.): колект. монографія / гол. ред.: Балух В.О. Чернівці: Чернівецький нац. ун-т, 2013. 224 с. Співавторські сторінки: С. 66-78, 153-156.

Marchuk О. Jesus Christ: Eastern Patristic Concept of Nature`s Therapeutic Synergy / Oleksandr Marchuk // International Journal of Economics and Society. Memphis (Tennessee, USA): ICES. Issue 1, 2015. Р. 270–274.

Marchuk I., Borysiuk A., Tymofiieva M., & Marchuk O. (2023). Psychological Training of Nurses for Providing Palliative and Hospice Care as a Factor of their Professionalization. Insight: the psychological dimensions of society,10,317–337. URL: https://doi.org/10.32999/2663-970X/2023-10-16

Tymofiieva, M.P., Marchuk, I.V., & Marchuk, O.T. (2022). Spiritual and personal orientation of nurses’ practice in dealing with palliative patients. Insight: The Psychological Dimensions of Society, (7), 118-130. https://doi.org/10.32999/2663-970X/2022-7-9

Марчук, О.Т & Марчук, І.В. (2022). Перспективи практичної реалізації концептів неопатристичного напряму терапевтичного богослов’я в українському медичному капеланстві. Освітній дискурс: збірник наукових праць, №42 (10-12). C. 98–110. https://doi.org/10.33930/ed.2019.5007.42(10-12)-10

Marchuk O.T. Eastern patristic interpretation “νοῦς-λόγος”: sanogenical-therapeutic means of communicativeness (Part І. Basic ideas of structural and functional system) // Educational discourse: collection of scientific works. 2021. № 34 (6). P. 85-95 URL: https://doi.org/10.33930/ed.2019.5007.34(6)-8

Marchuk O.T. Eastern patristic tradition of interpretation “νοῦς-λόγος”: the sanogenical-therapeutic potential of communicativeness (Part ІІ. Prospects of the practical implementation). Educational discourse: collection of scientific works. 2021. №35 (7). P. 86-97. URL: https://doi.org/10.33930/ed.2019.5007.35(7)-8

Марчук О.Т. Феномени задоволення та страждання в ідейній системі антропології здоров’я східної патристики (Частина I) // Гілея: наук. вісн.: зб. наук. праць. Київ: Гілея, 2016. Вип. 110 (7). С. 245–249.

Марчук О.Т. Феномени задоволення та страждання в ідейній системі антропології здоров’я східної патристики (Частина ІІ) // Гілея: наук. вісн.: зб. наук. праць. Київ: Гілея, 2016. Вип. 111 (8). С. 200–204.

Марчук О.Т. Здоров’я розуму: cхіднопатристичний концепт структурно‑функціональних особливостей // Філософія і політологія в контексті сучасної культури. Науковий журнал. Дніпропетровськ: Дніпропетровський нац. ун‑т імені О.Гончара, 2016. Вип. 3 (12). С. 134–143.

Марчук О.Т. Принципи здорового функціонального устрою пристрасної сили душі в антропологічних синтезах східної патристики // Актуальні проблеми філософії та соціології. Науково‑практичний журнал. Одеса: Нац. ун‑т «Одеська юридична академія», 2015. Вип. 7. С. 86–89.

Марчук О.Т. Феноменаналіз здоров’я у системі патристичних принципів досконалості. Частина І. Атрибути ідеальних моделей у перспективах холістичної актуалізації // Гілея : наук. вісн. : зб. наук. праць. – Київ: Гілея, 2014. Вип . 88 (9). С. 189–194.

Марчук О.Т. Досвід становлення агіотерапії (за працями Т. Іванчіча) // Наук. вісн. Чернівецького ун‑ту: Зб. наук. праць. Вип. 646‑647. Філософія. Чернівці: Чернівецький нац. ун‑т, 2013. С. 193–199.

Марчук О.Т. Концепт «терапевтичної теології» у працях європейських науковців ХХ – початку ХХІ століття. Ексцентрика єдності в галузево‑дослідницькій багатовекторності наукових розробок римо‑католицьких учених // Релігія та Соціум: Міжнар. часопис. Чернівці: Чернівецький нац. ун‑т, 2013. С. 77–87.

Марчук О.Т. Релігія та наука: проблеми коадаптації // Наук. вісн. Чернівецького ун‑ту: Зб. наук. праць. Вип. 512–513. Серія «Філософія». Чернівці: Чернівецький нац. ун‑т, 2010. С. 177–184.

Марчук О.Т. Проповідництво у Старому та Новому Завітах: компаративний аналіз // Богословський вісник: збірник наукових праць. № 3. Чернівці: Чернівецький нац. ун-т, 2010. С.330-342.

Марчук О.Т. Зло як богословська категорія у системі православного віровчення // Богословський вісник: збірник наукових праць. Випуск № 2. Чернівці: ЧНУ, 2009. С. 225‑233.

Марчук О., Марчук І. Базові патристичні ідеї: накреслення перспектив духовного супроводу в паліативній допомозі // ІІ Міжнародна молодіжна конференція «Платон мені друг, але істина дорожча»: теоретико-практичні та методологічні аспекти розвитку сучасних гуманітарних наук (1 березня 2024 р.). Чернівці, 2024. С.243-245

Марчук І., Марчук О. Духовний супровід на завершальному етапі життя // The ХIХ International Scientific and Practical Conference «Modern problems in science», May 17 – 20, 2022. Vancouver, Canada, 2022. P.362–367 DOI: 10.46299/ISG.2022.1.19 https://isg-konf.com/wp-content/uploads/2022/05/Modern-problems-in-science.pdf

Марчук О.Т. Східнопатристичний концепт досягнення здоров’я мислительної сили душі: потенціал терапевтичної комунікативності // Problemas y perspectivas de la aplicación de la investigación científica innovadora: Colección de documentos científicos «ΛΌГOΣ» con actas de la Conferencia Internacional Científica y Práctica, Panamá, 11 de octubre de 2021. Panamá-Vinnytsia: Centro de Estudios Estretégicos & European Scientific Platform, 2021. Р.152–154

Марчук О.Т. Особливості сучасного навчання студентів медичних навчальних закладів в умовах дотримання ними етичних норм при взаємодії з пацієнтами // Х Всеукраїнська науково‑методична інтернет‑конференція «Молодший медичний спеціаліст – 2020: стан в умовах сьогодення та перспективи в майбутньому», 2020. Суми. С.19–24.

Марчук О.Т. Проблема здоров’я розумної сили душі в антропології східної патристики : потенціал комунікативності // Гуманітарно-наукове знання: горизонти комунікативістики. Матеріали Міжнародної наукової конференції (Чернівці, 4-5 жовтня 2019 р.). Чернівці : Чернівецький нац. Ун-т, 2019. С. 203–208.

Марчук О.Т. Особливості духовного та психологічного супроводу учасників АТО та їх родин // Зб. матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання суспільно-гуманітарних наук та історії медицини», 11-12 жовтня 2018. Чернівці, 2018. С. 45–47.

Марчук О.Т. Ознаки здоров’я органів чуття: східнопатристичний підхід до осмислення // Філософська антропологія, психоаналіз та арт-терапія: перспективність взаємодії: підхід філософської антропології як метаантропології: зб. наук. праць Міжнародної науково-практичної конференції, 30–31 березня 2016 р. Київ: Інтерсервіс, 2016. С. 200–202.

Марчук О.Т. Задоволення, печаль, страх: ознаки здоров’я в смисловій інтерпретації мислителів східної патристики // International Scientific-Practical Conf. Actual questions and Problems of development of Social Sciences: Conf. Proceed., June 28-30, 2016. Kielce: Holy Cross University, 2016. P. 39–42.

Марчук О.Т. Концепція насолоди в антропології здоров’я східної патристики // Міжнародна наукова конференція «Дні науки філософського факультету – 2016», 20–21 квітня, 2016 р.: [матеріали доповідей та виступів]. Київ: Видавничо-поліграфічний центр «Київський ун-т», 2016. Ч.8. С. 35–37.

Марчук О.Т. «Πάθος»: структурно-функціональні аспекти осмислення здоров’я душі в антропології східної патристики // Антропологічні виміри філософських досліджень : матеріали 5-ої міжнародної наукової конференції, 14-15 квітня 2016 р. – Дніпропетровськ: Дніпропетровський нац. ун-т залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, 2016. С. 58–60.

Марчук О.Т. Ісус Христос: патристичний концепт сотеричної толерантності природ // Світоглядно-ціннісне самовизначення людини. Толерантність: соціально-смислові варіації та євроінтеграційний контекст. Матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції молодих науковців (8-9 травня 2015 року). Чернівці: Чернівецький нац. ун-т, 2015. С. 50–54.

Марчук О.Т. Патристичні принципи здоров’я: цілісність як концепт досконалості // Научный взгляд: материалы VIII (XLVIII) Международной научно-практической конференции по философским, филологическим, юридическим, педагогическим, экономическим, психологическим, социологическим и политическим наукам (21-22 августа 2014 г.). Горловка, 2014. С. 6–7.

Марчук О.Т. Концептуально-денотативні виміри поняття «агіотерапія» // Хист. Всеукраїнський медичний журнал молодих вчених. Матеріали X Ювілейної міжнародної медико-фармацевтичної конференції студентів та молодих учених «Актуальні проблеми медицини та фармації» (27-28 березня 2013 р.). Чернівці: Буковинський державний медичний ун-т, 2013. Вип. 15. С. 287.

Марчук О.Т. Богословсько-антропологічні методи агіотерапії // Матеріали Міжнар. наук. конф. студентів та аспірантів “IX Харківські студентські філософські читання”. – 25-26 квітня 2013 року. Харків: Харківський нац. ун-т ім. В. Н. Каразіна, 2013. С. 56–57.

Марчук О.Т. Пневмотерапевтичність релігійності в аналізі богословсько-антропологічних розробок Матіаса Бека // Матеріали Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Соціокультурні виміри релігійних процесів у світі та Україні» (30-31 травня 2013 р.). Чернівці, 2013. С. 59–60.

Марчук О.Т. Структурно-концептуальні засади агіотерапії // Міжнародна наукова конференція «Дні науки філософського факультету – 2013», 16–17 квітня, 2013 р.: [матеріали доповідей та виступів]. Київ: Видавничо-поліграфічний центр «Київський ун-т», 2013. Ч.5. С. 175–176.

Марчук О.Т. Феномен агіотерапії: підхід до осягнення // Шевченківська весна, матеріали Міжнародної міждисциплінарної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених. Київ: Логос, 2013. Вип. XI, ч. 2. С. 445–446.

Марчук О.Т. Праксиопотенциальность агиотерапии в анализе концепта богословско-антропологических методов врачевания // Материалы XIX Международных Кирилло-Мефодиевских чтений, посвященных Дням славянской письменности и культуры. Минск: Изд-во Белорусского гос. унт-та культуры и искусств, 2013. Вып. 18. С. 324–325.

Марчук О.Т. Феномен християнського релігійного лікування у світлі аналізу сучасних рецепцій елементів ранньохристиянських терапевтичних практик // Міжнар. наук. конф. «Дні науки філософського факультету – 2012», 18–19 квітня, 2012 р.: [матеріали доповідей та виступів]. Київ: Видавничо-поліграфічний центр «Київський ун-т», 2012. Ч. 5. С. 68–69.

Марчук О.Т. Наукове знання та релігійний світогляд: проблеми співвідношення // Світоглядно-ціннісні виміри гуманітарного знання та освіти: Матеріали III Міжнародної конференції молодих науковців 28 – 29 жовтня 2010 року. Чернівці: Чернівецький нац. ун-т, 2010. С. 227–230.

Марчук О.Т. Соціальні ініціативи релігійної молоді України у світлі ідеалів міжконфесійної толерантності та солідарності // Міжетнічні та міжконфесійні відносини в контексті сучасних суспільних трансформацій. Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції 29-30 квітня 2010 р. Чернівці: Чернівецький нац. ун-т, 2010. С. 184–195.

Марчук А.Т.,  Марчук О.Т. Феномен здоров’я та принципи досконалості в антропології східної патристики // Наук. вісн. Чернівецького ун-ту: Зб. наук. праць. Вип. 648-649. Філософія. – Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2013. – С. 165–171

 Арсен Хребтак Соборне послання святого апостола Іуди: особливості вчення про лжевчителів та його ідейне підґрунтя // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (16-18 квітня 2024 року). – Філософсько-теологічний факультет. – Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2024. – С. 23-24. Науковий керівник – асист. Марчук О.Т.

Євген Мандрик Страсна П’ятниця та чорна п’ятниця: випадковість чи не зовсім // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (16-18 квітня 2024 року). – Філософсько-теологічний факультет. – Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2024. – С. 23-24. Науковий керівник – асист. Марчук О.Т.

Орест Боцюк Еклезіологічні принципи послання святого апостола Павла до Коринф’ян // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (16-18 квітня 2024 року). – Філософсько-теологічний факультет. – Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2024. – С. 23-24. Науковий керівник – асист. Марчук О.Т.

Христина Рогозинська Ренесанс жанру «горрор» в масовій культурі: деякі аспекти концепт- та фрейм-аналізу  // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (квітень 2020 року). – Філософсько-теологічний факультет. – Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2020. – С. 23-24. Науковий керівник – асист. Марчук О.Т.

Юрій Мануляк Соборні послання святого апостола Іоана Богослова: ісагогіко-екзегетичний аналіз // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (16-17 квітня 2019 року). – Філософсько-теологічний факультет. – Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2019. – С. 43-44. Науковий керівник – асист. Марчук О.Т.

Василь Курилик Зміни богослужбового облачення в РПЦ та їх рецепція в літургічній традиції Православної Церкви України // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (16-17 квітня 2019 року). – Філософсько-теологічний факультет. – Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2019. – С. 39-40. Науковий керівник – асист. Марчук О.Т.

Ілля Колісник Гімн любові св. ап. Павла як виклад основоположних засад християнської моралі // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (16-17 квітня 2019 року). – Філософсько-теологічний факультет. – Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2019. – С. 35-36. Науковий керівник – асист. Марчук О.Т.

Андрій Дволітчук Життя, етична значущість та особливості проповідницької діяльності святого апостола Петра // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (16-17 квітня 2019 року). – Філософсько-теологічний факультет. – Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2019. – С. 23-24. Науковий керівник – асист. Марчук О.Т.

Марчук А.Т. Іконостас Православної Церкви: літургічно-символічне значення та структура // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (11-13 травня 2013 року). Філософсько-педагогічні науки. – Чернівці: ЧНУ, 2013. – С. 48–50. Науковий керівник – асист. Марчук О.Т.

Марчук О. Феномен релігійної терапії: підхід до осягнення / О. Марчук // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (17-18 травня 2011 року) Філософсько-педагогічні науки. – Т. 1. – Чернівці. ЧНУ, 2011. – С.68-69

Марчук О. Християнське духовне лідерство: комунікативний аспект / О. Марчук // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету присвяченої 135 річчю ЧНУ ім. Ю.Федьковича (13 - 14 травня 2010 року) Філософсько-педагогічні науки. – Чернівці. ЧНУ, 2010. – С.43-44

Марчук О. Зло як категорія у православному богослов’ї: особливості інтерпретації / О. Марчук // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (13-14 травня 2009року). Філософсько-педагогічні науки. – Чернівці: ЧНУ, 2009. – С. 57-58.

Марчук О. Роль православ’я у сучасному світі / О. Марчук // Матеріали студентської наукової конференції Чернівецького національного університету (13-14 травня 2007року). Філософсько-педагогічні науки. – Чернівці: ЧНУ, 2007. – С.55-56

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності